İçeriğe geç

İLETİŞİME GEÇİN

KURUMSAL

Sunduğumuz kaliteli, etkin hizmetlerimiz ile bugün; ülkemizde faaliyet gösteren seçkin ve tercih edilen hizmet kuruluşlarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Ümraniye’de inşaat şirketi olarak kurulmuş olup insanlara alternatif barınma yerleri kurmak, huzur ve güven dolu bir yaşamı müşterileri için olanaklı kılmayı arzulamaktadır. Sizleri de aramızda görmek isteriz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir. Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır. İmal etmekte olduğumuz hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir. Ar/Ge ve Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.

Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek. Sektörümüzde, uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile uluslar arası alanda belirleyici olmak. Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak. Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek. Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek. Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak.

REFERANS

Müşteri Memnuniyetini kazanmak için Yamakoğlu Krd İnşaat olarak sürdürülebilir bir başarının ancak yüksek müşteri memnuniyetiyle sağlanabileceğine inanırız.

Bu sebeple Müşteri odaklı çalışır, memnuniyeti en üst seviyede tutmak için sürekli iyileştirme çalışmaları yaparız. Müşterilerimiz ile uzun vadeli, kazandıran ilişkiler kurmaya önem verir her projemizde bu doğrultuda hareket ederiz. Sadece gayrimenkul satışı sırasında değil satış sonrasında da kaliteli hizmet anlayışımızla destek oluruz. Müşterilerimizin beklentileri, gereksinimleri ve ilettiği geri bildirimleri doğrultusunda iş geliştirme süreçlerimize katkı sağlarız.

Yaşamınızı kolaylaştırmak için teknolojinin sunduğu avantajları projelerimize entegre ediyoruz.

Akıllı ev konseptiyle, aydınlatma, ısıtma, soğutma, perde, panjur kontrolü, hırsız alarm ve yangın algılama gibi güvenlik sistemlerinin kontrolünü, kamera sistemleri sayesinde giriş çıkış sosyal alan kontrollerini, multimedya kontrollerini istediğiniz yerden kolayca yapabiliyorsunuz. Böylece yaşam alanınızda ideal konfor şartları sağlanırken, rutin olarak tekrarlanan işlemler kendiliğinden gerçekleştiriliyor, arızalar ve tehlikeler önceden bildirilebiliyor. Ayrıca yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanıyor.

  İşyeri: 0216 523 12 00

  Cep Telefonu: 0532 334 73 72

  Fax: 0216 322 21 72

  E-mail: [email protected]

  Adres: İstiklal Mahallesi Alemdağ Caddesi Çakıroğlu İşhanı No: 202/89 Ümraniye/İstanbul

  Paylaş: